Опубликовано вчера

Ajutor de bucătar

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Calificări și experiență:

Fără Experiență, dar cu dorință de a învăța și a se dezvolta în domeniul culinar.

Responsabilitățile candidatului:

Ajutorul de Bucătar va fi responsabil pentru pregătirea ingredientelor, asigurarea igienei și curățeniei în bucătărie, asistarea bucătarului șef în gătirea mâncărurilor și respectarea rețetelor și a standardelor companiei.

Oferta companiei:

  • Tarantino Biliard PUB oferă:
  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Salariul competitiu, începând de 13500 MDL.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă ești o persoană dedicată, cu pasiune pentru domeniul culinar și te regăsești în descrierea jobului, te invităm să aplici la acest anunț prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Nicolaie Zelinski 36
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?