Опубликовано вчера

Servicii pază, securitate

Основная информация

Зарплата:
7 800 MDL
Вид занятости:
Ночная смена, По вечерам, По выходным
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Nivel de studii: Gcimnazial/Liceal, Profesional Tehnic, Superioare;
  • Cunoașterea limbilor Română, Rusă;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Capacitate de luare a deciziilor rapidă și eficientă;
  • Responsabilitate și seriozitate;

Responsabilitățile candidatului:

  • Asigurarea securității personalului și clienților;
  • Monitorizarea permanentă a spațiilor de interes;
  • Intervenirea în situații de urgență;
  • Raportarea oricăror activități suspecte sau incidentilor de securitate.

Oferta companiei:

Te așteaptă un program de lucru flexibil, numai seara, în weekend și ture de noapte, o echipă profesionistă care să te sprijine și un salariu de 8400 MDL. În plus, te vom susține în a-ți dezvolta în continuare abilitățile și competențele de securitate.

Procesul de depunere a candidaturii:

Ne-ar plăcea să afli mai multe despre experiența și obiectivele tale de carieră. Așteptăm să ne trimiți candidatura cât mai curând.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Nicolaie Zelinski 36
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?