Опубликовано сегодня

Agent Imobiliar cu experienta

Основная информация

Зарплата:
45 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Te invităm să COLABORĂM - vino ca Partener HUB IMOBILIAR!

Compania G Partners Invită Profesioniștii cu experimență în domeniul Imobiliar!

Responsabilități:

  • Abilitatea de a comunica eficient cu colegii și clienții;
  • Colaborarea cu departamentele noastre de HR, SMM;
  • Promovarea transparenței și loialității pe piața imobiliară;
  • Implicarea în activități de instruire și dezvoltare profesională;

Cerințe:

  • Punctualitate și responsabilitate;
  • Cunoștințe excelente de comunicare verbală și în scris;
  • Capacitatea de organizare și gestionare a timpului;
  • Dezvoltatea abilităților de a lucra individual și în echipă.

Beneficii:

  • Sistemul HUB permite gestionarea individuală a tranzacțiilor;
  • Echipă puternică, cu experiență în domeniu;
  • Mentorat din partea liderilor companiei;
  • Taxa lunară de membru este de 200 de euro;
  • Evenimente corporative și traininguri pentru dezvoltarea profesională;
  • Suport din partea juristului și brokerului ipotecar al companiei;
  • Asigurarea setului de documente și tehnică de lucru;
  • Spațiu de lucru cu acces liber.
  • Program de lucru flexibil.

Salariu: 100% din tranzacții

Отправить резюме

О компании

"G Partners Invest” SRL – Профессиональная компания занимающаяся недвижимости на качественном уровне, специализурующаяся в комплексных услугах на рынке недвижимости Республики Молдовы, нам можно доверять так как:

  • Неописуемо большой опыт;
  • Глубокие познания в этой сфере;
  • Инструменты повышения эффективности;
  • Современные техники развития;
  • Просторный и оборудованный офис.

С помощью вышеперечисленного мы готовим, обучаем, курируем, поддерживаем экспертов по недвижимости, стремящихся предлагать профессиональные и безопасные услуги, предлагая лучшие решения потенциальным потребителям.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?