Опубликовано сегодня

AGENT IMOBILIAR CU EXPERIENȚĂ

Основная информация

Зарплата:
45 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă cauți confort profesional și financiar – atunci poziția de AGENT IMOBILIAR este pentru tine!
Compania îți oferă:

  • Instrumente, tehnici de lucru, materiale și dispozitivele necesară
  • Profil individual pe site-ul companiei
  • Baza de date cu obiecte și cleinți ai companiei
  • Spațiu de lucru confortabil și renumit
  • Instruire, networking, teambuilding, promovare și marketing

Cerințe:

  • Eleganță, stil și spirit de observație;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere;
  • Cunoașterea limbii română și rusă la nivel de conversație;
  • Experiență anterioară în vânzări;
  • Capacitatea de organizare individuală și stabilirea planului de lucru;

Responsabilități:

  • Stabilirea relațiilor de colaborare cu clienții companiei;
  • Promovarea ofertelor și brandului companiei;
  • Negocierea și încheierea contractelor de exclusivitate;
  • Monitorizarea și gestionarea tranzacțiilor
Отправить резюме

О компании

"G Partners Invest” SRL – Профессиональная компания занимающаяся недвижимости на качественном уровне, специализурующаяся в комплексных услугах на рынке недвижимости Республики Молдовы, нам можно доверять так как:

  • Неописуемо большой опыт;
  • Глубокие познания в этой сфере;
  • Инструменты повышения эффективности;
  • Современные техники развития;
  • Просторный и оборудованный офис.

С помощью вышеперечисленного мы готовим, обучаем, курируем, поддерживаем экспертов по недвижимости, стремящихся предлагать профессиональные и безопасные услуги, предлагая лучшие решения потенциальным потребителям.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?