Опубликовано вчера

Asistent in oficiu / Contabil

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere scurtă a postului:

NIKO FRUIT S.R.L. este în căutarea unui asistent în oficiu,contabil pentru a se alătura echipei noastre. Postul este full-time, cu un salariu de 12000 MDL și este perfect pentru cineva care își începe cariera și dorește să câștige o experiență valoroasă într-un mediu dinamic și prietenos .

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru de cel puțin 2 ani într-un post similar,
  • Abilități de organizare excelente,
  • Capacitatea de a lucra de sine stătător și de a îndeplini termene limite,
  • Competențe bune de comunicare verbale și scrise.

Responsabilitățile candidatului:

  1. Gestionarea documentelor și fișierelor de birou,1C,Excel
  2. Oferă asistență în diverse proiecte în funcție de nevoile companiei,
  3. Mentine curat și organizat biroul .

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți interesat, vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md. Rețineți că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка, str. Pruncul 2
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?