Опубликовано вчера

Manager Operațiuni

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Organizație dinamică din sectorul antreprenorial angajează Manager Operațiuni!

Cine suntem?
Suntem o organizație inovatoare care sprijină dezvoltarea startup-urilor prin incubare, investiții și mentorat. Oferim acces la o rețea puternică de business și susținem creșterea și extinderea afacerilor emergente.

Pe cine căutăm?
Căutăm un Manager Operațiuni care să coordoneze și să optimizeze activitățile din cadrul programelor noastre, asigurând succesul și eficiența acestora.

Atribuțiile postului:

  • Coordonarea unuia dintre programele noastre cheie (planificarea și supravegherea activităților, conceperea curriculumului, contactarea mentorilor și organizarea de evenimente informale);
  • Analizarea datelor de performanță și luarea deciziilor strategice pe baza acestora;
  • Gestionarea eficientă a relațiilor cu startup-urile, partenerii și mentorii, asigurând comunicarea constantă și raportarea progresului;
  • Identificarea de noi oportunități pe piață și inițierea negocierilor cu potențiali parteneri;
  • Sprijinirea CEO-ului în implementarea de proiecte și inițiative strategice.

Competențe și calități necesare:

  • Minim 1 an de experiență în management de proiecte sau evenimente;
  • Abilități excelente de organizare, multitasking și prioritizare;
  • Experiență în analiza datelor și luarea deciziilor bazate pe acestea;
  • Capacitate de a inova și implementa metodologii eficiente de management de proiect;
  • Competențe excelente de comunicare și colaborare cu echipe diverse;
  • Cunoștințe avansate de limbă: română, engleză și rusă;
  • Atitudine proactivă, flexibilitate și abilitate de a se adapta rapid într-un mediu dinamic.

Ce oferim?

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în continuă dezvoltare;
  • Acces la o rețea extinsă de mentori, investitori și startup-uri de succes;
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea antreprenoriatului din regiune;
  • Mediu de lucru stimulativ, cu suport pentru dezvoltarea personală și profesională.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru de 8 ore/zi, cu opțiunea de muncă hibridă (birou și remote);
  • Oficiu situat în centrul orașului (în apropierea ASEM).

Dacă ești gata de o nouă provocare, așteptăm CV-ul tău la hr@rocman.org!

Ключевые навыки
Time Management Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Managementul proiectelor CRM Analiza datelor Soluționarea problemelor Comunicare Leadership

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?