Опубликовано вчера

Șoferi curse internaționale (70EUR/zi)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
За границей, Украина, Чехия

Описание вакансии

Angajăm șoferi cu categoria C pentru curse internaționale!

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C
  • Acte valide MD/RO/EU
  • Certificat EU de competență
  • Experiență în transportul internațional constituie un avantaj

Oferim:

  • Salariu între 50-70 euro/zi
  • Curse de 7 zile
  • Mediu de lucru profesionist

*În timpul deplasărilor restituim toate cheltuielile de transport, oferim cazare (hotel) la necesitate.

Dacă ești o persoană responsabilă, punctuală și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să ne contactezi!

Pentru detalii suplimentare și interviuri, ne poți scrie la abdulfaruzan6@gmail.com.

Așteptăm cu interes aplicațiile tale!

Отправить резюме

О компании

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Alexei Mateevici 91/A, Stăuceni
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?