Опубликовано вчера

Manager Financiar (Florești, Orhei, Ungheni, Căușeni)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Microinvest este o companie cu capital străin, lider în creditare nebancară, care oferă finanțare persoanelor fizice și juridice din Republica Moldova.

Îți dorești să faci primul pas în domeniul financiar?

  • Microinvest susține tinerii talentați chiar și fără experiență, care își doresc o carieră de succes acasă.
  • La noi vei găsi un mediu de lucru interesant, dinamic și orientat spre rezultate.

Dacă știi despre tine că:

  • Ai abilități bune de comunicare și negociere
  • Ai abilități de analiză, gândire logică și spirit de observație
  • Cunoşti limba română și rusă

Vino în echipa Microinvest! La noi te așteaptă:

  • Oportunitatea de a dezvolta o carieră în sectorul financiar
  • O echipă de succes și colegi prietenoși gata oricând să te ajute
  • Training-uri specializate în domeniul financiar
  • Pachet de remunerare motivant, inclusiv tichete de masă

Ce vei face în acest rol?

  • Vei promova și negocia ofertele companiei
  • Vei efectua analiza financiară a afacerilor
  • Vei fi parte a Comitetului de Creditare la luarea deciziilor

Am dori să te cunoaștem, trimite CV-ul tău pe cariera@microinvest.md.

Ne rezervăm dreptul să contactăm doar persoanele selectate în baza CV-ului.

О компании

Microinvest является лидером рынка благодаря идеальному сочетанию простоты продуктов, энергии сотрудников и индивидуального подхода к нашим клиентам. Уже более 21 года Microinvest поддерживает бизнес в Молдове и частных лиц, стремящихся к улучшению качества жизни. Помимо предоставления финансовых решений в нужное время, наша компания представляет собой идеальную среду, где уже 300 профессионалов строят и развивают успешные карьеры.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?