Опубликовано вчера

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Compania noastră recunoscută pentru distribuția produselor de top din (Germania, Unelte și mașini diamantate pentru industria construcțiilor) își extinde echipa și caută un Depozitar / Responsabil de Showroom. Dacă ești o persoană responsabilă, cu experiență în gestionarea stocurilor și relaționarea cu clienții.

  • Gestionarea stocurilor și eliberarea mărfurilor din depozit.
  • Recepționarea și eliberarea utilajelor mici.
  • Asigurarea ordinii în showroom și depozit.
  • Oferirea de consultanță clienților în showroom.

Cerințe:

  • Studii superioare sau incomplete.
  • Permis de conducere valabil.
  • Cunoștințe avansate de română și rusă.
  • Atenție la detalii și abilități de lucru în echipă.

Beneficii:

Отправить резюме

О компании

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Calea Basarabiei
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?