Опубликовано вчера

Consultant în vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Acest rol este pentru tine dacă:

  • Ai studii superioare finisate;
  • Deții abilități forte de comunicare verbală și scrisă;
  • Îți place să comunici;
  • Ești responsabil și disciplinat;
  • Dispui de calculator.
  • Posibilitatea de a lucra de la domiciliu și uneori la sediul companiei.
  • Ești activ și descurcăreț.

Oferim:

  • Salariu stabil și motivant 7000-15 000lei. La rezultate ridicate, câștigurile tale nu au limită;
  • Pachet social inclus;
  • Posibilitatea de a participa gratuit la cursurile academiei.
  • Instruiri și cursuri de formare profesională continuă achitate integral de către angajator;
  • Bibliotecă online cu literatură de specialitate dar și cărți de dezvoltare personală;
  • Cadouri cu ocazia zilelor importante.

Ce vei face?

  • Vei asigura o experiență frumoasă fiecărui aplicant în parcurgerea tuturor etapelor de a deveni student Expert English School;
  • Vei livra informații despre serviciile Expert English School ajutându-i să aleagă cele mai potrivite condiții pentru a studia Engleza;
  • Vei avea grijă să introduci și să monitorizezi informațiile privitor la potențialii stundenți Expert English School;
  • Vei fi responsabil de semnarea contractelor.

Pentru a primi un răspuns în cel mai scurt timp posibil, vă rugăm să completați formularul următor: https://forms.gle/V86vot43G3fKRh2E8

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?