Опубликовано вчера

Bucătar

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Descriere poziție vacantă

Rețeaua de Restaurante Bălți, o companie cunoscută pentru produsele sale tradiționale, caută un Bucătar talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acesta este o poziție cu normă întreagă, cu program flexibil și în ture. Locația este în Bălți. Salariul este negociabil, în funcție de abilități și experiență.

Cerințele față de candidat
  • Absolvent de școlarizare profesională în domeniul culinar sau echivalent
  • Experiență de lucru în bucătărie
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic
  • Meticulos, atenție la detaliu
  • Flexibil și capabil să se adapteze la schimbare
Responsabilități candidat

Candidatul va fi responsabil de pregătirea și gătirea alimentelor conform rețetelor și standardelor noastre. Va trebuie să păstreze bucătăria curată și organizată, să respecte regulile de igienă și să lucreze în echipă pentru a asigura servicii de înaltă calitate.

Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru favorabil creșterii profesionale, cu posibilități de formare continuă. În plus, veți avea oportunitatea de a lucra într-o companie renumită cu o echipă dinamică și prietenoasă.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. Asigurați-vă că descrierea dvs. este completă și corectă. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

О компании

Rețeaua de Restaurante

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str. Stefan cel Mare, 115
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?