Опубликовано вчера

Marketing Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

ARISTOX COSMETIX SRL, o companie de renume în industria cosmeticelor, caută un specialist de Mid-Level (2-5 ani experiență) pentru poziția de Marketing Manager. Cu un program flexibil, postul este disponibil pentru cei dornici de noi provocări în câmpul marketingului la sediul nostru din Chișinău, Buiucani. Salariul oferit este negociabil în funcție de calificările și experiența candidatului.

Cerințe față de candidat
  • Experiență în marketing de minim 2 ani
  • Cunoștințe solide de Google Analytics, SEO, Social Media Marketing
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare
  • Capacitatea de a crea, implementa și evalua strategii de marketing
  • Experiența în management de proiect și coordonarea echipelor
Responsabilități
  • Crearea și implementarea planurilor strategice de marketing
  • Monitorizarea și evaluarea eficienței campaniilor de marketing
  • Coordonarea și supervizarea echipei de marketing
  • Analiza pieței și identificarea oportunităților de dezvoltare
Oferta ARISTOX COSMETIX SRL

Oferim un mediu de lucru angajant, cu oportunități de dezvoltare personală și profesională, un salariu competitiv și un pachet atractiv de beneficii. De asemenea, susținem echilibrul dintre viața profesională și cea personală prin programul flexibil de lucru.

Depunerea candidaturii

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat prin intermediul platformei delucru.md. Ne angajăm să tratăm fiecare aplicare cu seriozitate și respect, asigurându-vă astfel că "CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori".

Așteptăm cu nerăbdare să ne întâmpinați și să luați parte la succesul echipei ARISTOX COSMETIX SRL!

О компании

Import și distribuire produse cosmetice profesionale pentru îngrijirea tenului, servicii coetologice.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Ion Creangă 62/4
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?