Недавно опубликовано

Director de vânzări de echipamente

Основная информация

Зарплата:
от 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
За границей, Швеция

Описание вакансии

Post vacant la distanță pentru director de vânzări de echipamente într-o companie suedeză.

Director de vânzări
Compania suedeză Scandinavian & UK Machines (SUMAB) cu 20 de ani de experiență în 50 de țări invită colegi talentați la departamentul de vânzări de echipamente de beton pentru funcția de Sales Manager.

  • Experienta in munca necesara: 3-6 ani;
  • normă întreagă, lucru la distanță;

Responsabilitati:

  • Cautarea de noi clienti, cresterea volumelor de vanzari – Formarea si dezvoltarea bazei de clienti, mentinerea unor relatii eficiente si pe termen lung cu clientii;
  • Munca de planificare si analitica;
  • Control asupra aprovizionării cu produse și calcule;

Cerințe:

  • Studii superioare, mentalitate analitică, atenție și perseverență;
  • Experienta in vanzari in sectorul B2B, echipamente, utilaje este de dorit;
  • Disponibilitate calculator, trafic constant pe internet (obligatoriu), mediu de lucru (home office);
  • Utilizator increzator de PC, cunostinte de programe de birou, cunostinte de programe grafice constituie un avantaj;
  • Capacitate de a lucra cu cantități mari de informații;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu și superior;
  • Cunostinte de limba rusa;
  • Cunoasterea limbii franceza si germana constituie un avantaj;
  • Experiența în apeluri la rece și prezentări este binevenită;
  • Sociabilitate, activitate, capacitate de învățare, capacitatea de a obține rezultatul stabilit, o dorință uriașă de a munci și de a câștiga;

Oferim:

  • Conditii de munca confortabile: lucrezi de acasa in baza unui contract oficial;
  • Lucrați cu produse și proiecte interesante într-o companie stabilă și în dezvoltare activă;
  • Formare regulată și oportunități de creștere profesională și personală;
  • Salariu decent și creștere în carieră;
  • Lucru oficial într-o companie europeană ale cărei produse sunt solicitate pe piață;
  • Programe de stimulare si bonusuri pentru realizarile profesionale din companie;

Din partea noastră, un salariu decent, creștere în carieră, din partea voastră, o creștere a vânzărilor. Salariul se discută pe baza rezultatelor interviului, pragul de venit superior nu este limitat. Oferim posibilitatea de a câștiga mult și bine.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră.

О компании

Scandinavian & UK Machines AB — авторитетная шведская компания, работающая под брендом SUMAB, — надежный партнер, предлагающий комплексные решения, охватывающие весь спектр производства, поставки и послегарантийного обслуживания современного бетонного оборудования.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?