Опубликовано вчера

Specialist la decanatul Facultății de Limbi și Literaturi Străine

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Скулянка, Центр

Описание вакансии

I.P. Universitatea Pedagogică de Stat ”Ion Creangă” din Chișinău, caută o persoană dedicată și entuziasmată pentru poziția vacantă de specialist la decanatul Facultății de Limbi și Literaturi Străine. Funcția este cu normă întreagă, în incinta UPSC din orașul Chișinău.

Cerințele față de candidat

  • Studii: absolvent cu diplomă de licenţă;
  • experiență anterioară nu este necesară, dar poate fi un avantaj;
  • abilități bune de comunicare în limba română și rusă, limba engleză constituie un avantaj;
  • cunoștințe bune de lucru cu tehnica de birou;
  • utilizarea avansată Microsoft Office;
  • abilități de organizare și atenție la detalii.

Responsabilitățile candidatului:

  • îndeplinirea sarcinilor de la decanatul Facultății de Limbi și Literaturi Străine, gestionarea echipamentului și materialelor didactice.
  • elaborarea, înregistrarea și eliberarea documentelor.
  • colaborarea cu echipa și studenții, pentru a îmbunătăți procesele de studii și de muncă a Facultății de Limbi și Literaturi Străine.
  • asigurarea conformității politicilor și procedurilor noastre interne, precum și normelor de sănătate și siguranță.

UPSC oferă:

  • un mediu de lucru sigur, cu oportunități pentru dezvoltare profesională;
  • suport și îndrumare prin mentorat;
  • posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă;
  • posibilități de promovare și creștere profesională într-o echipă de Experți;
  • salariul de la 7000 MDL;
  • pachet avantajos de beneficii, inclusiv pachet social;
  • acces la experiență naționala și internațională.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm  să trimiteți CV la email - hr@upsc.mdcu specificarea postului vacant.

 Vor fi contactați doar candidații potriviți.

Așteptăm cu nerăbdare aplicația Dvs!

Ключевые навыки
Asertivitate Învățare continuă Comunicare Time Management Lucru în echipa Empatie Creativitate Adaptabilitate Etica în muncă Umor

Преимущества

Корпоративная библиотека

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău (în continuare – UPSC) este o instituție de învățământ superior dedicată formării inițiale și continue de nivel superior a specialiștilor în domeniile Științelor educației, Științelor umanistice, Științelor sociale, Artelor, Științelor exacte și Asistenței sociale. UPSC  asigură specialiștilor calificări profesionale competitive pe piața muncii și  oferă ghidare în dezvoltarea activității de cercetare științifică și valorificarea rezultatelor acestora.

Planul strategic al UPSC este elaborat conform prevederilor reformelor în curs de desfășurare în sistemul național și european de învățământ, având ca obiectiv realizarea misiunii Universității: formarea pedagogică a cadrelor didactice și inovarea științelor educației prin cercetări inter- și transdisciplinare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр, Str. Ion Creanga 1
Кишинёв, Буюканы, str. Ion Creanga 1

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?