Недавно опубликовано

Muncă în Polonia în producție.

Основная информация

Зарплата:
1 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
За границей, Ополе , Польша

Описание вакансии

Prezentare generală a postului

Weegree.com, o companie dinamică specializată în producția de automobile, caută candidați pregătiți să se alăture echipei noastre cu normă întreagă. Situat în principal în Polonia, acest rol implică lucrul în ture în timpul nopții în producția de piese auto. Nu este absolut nevoie de experiență anterioară sau de educație specială. Salutăm oricine poate vorbi fluent engleza, româna sau ucraineană și este dispus să lucreze în străinătate, la Opole.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze sau române sau ucrainene
  • Disponibilitate de a lucra în străinătate, în Opole, Polonia
  • Disponibilitate pentru tura de noapte si munca in ture
  • Nu este nevoie de experiență
  • Nu este necesar un anumit nivel de educație

Responsabilitati:

  • Veți fi responsabil pentru fabricarea pieselor auto,
  • operarea utilajelor
  • menținerea continuității liniei de producție conform procedurilor de lucru Weegree.com.
  • Atenția la detalii și o mentalitate multi-tasking te-ar duce mult în îndeplinirea cu succes a rolului tău.

Oferta companiei:

  • Weegree.com oferă un salariu competitiv de 1500 EUR și un contract sezonier/temporar.
  • Angajații noștri au șansa de a crește și de a învăța într-un mediu favorabil.
  • În plus, se oferă cazare, asigurându-vă un echilibru confortabil între muncă și viață privată.
  • Interviul de angajare se va desfășura online, ca parte a procedurilor noastre de recrutare sigure.

Procesul de aplicare:

Ești gata să faci parte din echipa Weegree.com? Vă rugăm să trimiteți CV-ul folosind renumita platformă de carieră delucru.md. Sunteți sigur că CV-ul dvs. nu va fi niciodată spam de către potențialii angajatori. Suntem încântați să examinăm cererea dvs. și vă dorim mult succes!

Asigurăm transportul către Polonia.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Польша, Opole, Krakowska
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?