Опубликовано вчера

Medic laborant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Centrul Medical LiderMed din Orhei este în căutarea unui medic laborant dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în domeniu, motivat și dornic să oferiți servicii de laborator de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:

- Efectuarea și interpretarea testelor de laborator, inclusiv analize de sânge, urină și alte probe biologice.
- Asigurarea preciziei și acurateței rezultatelor analizelor.
- Întocmirea rapoartelor de teste și comunicarea rezultatelor pacienților și altor specialiști medicali.
- Întreținerea și calibrarea echipamentelor de laborator.
- Respectarea normelor de igienă și siguranță în laboratoare.

Cerințe:

- Diplomă de medic laborant sau echivalentă.
- Experiență în efectuarea și interpretarea testelor de laborator.
- Abilități excelente de atenție la detalii și gestionare a datelor.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii și pacienții.

Oferta noastră:

- Mediu de lucru profesionist și stimulativ.
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
- Program flexibil de lucru, posibil doar câteva zile pe săptămână.
- Salariul motivant.

О компании

Centru Medical in Orhei cu activitate de 9 ani.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Оргеев, Mihai Eminescu 10
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?