Основная информация

Зарплата:
4 850 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Instituția Medico-Sanitară Publică Spitalul Clinic Municipal nr.4, cu sediul în Chișinău este în căutarea unui Paznic pentru a se alătura echipei noastre. Postul este full-time cu un salariu de 4850 MDL pe lună. Nu este necesară experiența anterioară.

Cerințele față de candidat
  • Încrederea și capacitatea de a lua decizii rapide;
  • Vigilență și atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Responsabilitățile candidatului
  • Asigurarea securității prin patrularea regulată a proprietății;
  • Cooperarea cu poliția și alte servicii de urgență, dacă este cazul.
Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru stabil și securizat, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet competitiv de beneficii. Vă veți alătura unei echipe dedicată, într-o instituție de încredere cu o reputație solidă în domeniul medical.

Procesul de depunere a candidaturii

În cazul în care consideri că acest post este potrivit pentru tine, te invităm să îți trimiți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?