Опубликовано сегодня

Vânzător Consultant

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere

Angajăm Vânzător Consultant în showroom de bijuterii!

Suntem un brand de prestigiu în domeniul bijuteriilor, apreciat pe plan internațional pentru design-urile sale unice și standardul înalt al produselor. Dacă te atrage eleganța și deții competențe foarte bune în vânzări și comunicare, te invităm să ni te alături într-o echipă aflată în plină creștere!

Este important să deții:

  • Abilitatea de a înțelege nevoile și preferințele fiecărei persoane;
  • Abordare prietenoasă și curioasă, oferind o experiență de cumpărare plăcută;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Un simț estetic dezvoltat și aprecierea stilului elegant;
  • Experiență anterioară în vânzări, ideal în bijuterii sau produse de lux.

Atribuțiile postului:

  • Evaluarea nevoilor clienților și prezentarea celor mai potrivite bijuterii;
  • Menținerea ordinii și organizarea expunerii bijuteriilor;
  • Oferirea asistenței în stabilirea legăturilor de încredere cu clienții;
  • Planificarea și desfășurarea evenimentelor speciale și ofertelor promoționale.

Ce oferim?

  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu progresiv și în continuă extindere;
  • Oportunități autentice de evoluție profesională și personală;
  • Un loc de muncă nobil, alături de o echipă competentă și prietenoasă.

Programul de muncă:

  • Luni-Vineri: 11:00 - 19:00;
  • Sâmbătă: 11:00 - 18:00.

Dacă ești gata să inspiri eleganță prin pasiunea ta pentru bijuteriile din perle - așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@rocman.org

Ключевые навыки
Lucru în echipa Empatie Comunicare

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?