Опубликовано вчера

Ajutor de tipar

Основная информация

Зарплата:
от 11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Pregătirea utilajului petru tipar;
  • Cunoaşterea procesului de tipar offset;
  • Cunoaşterea caracteristicilor tehnice a utilajului de imprimat.

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil, pachet social;
  • Salariul depinde de volumul de lucru efectuat;
  • Salariu de la 11 000 lei.

Responsabilități:

  • Tipar la utilaj offset;
  • Efectuarea imprimarii tirajului;
  • Executarea la timp a comenzilor în conformitate cu cerinţele din fişa de comandă.

Telefon: [показать номер]022-311192, [показать номер]022-311067, [показать номер]069180689, [показать номер]069148961
Persoana de contact: Revenco Roman
E-mail: roman@novaimprim.md, contabil1@novaimprim.md

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str.Florilor 1
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?