Недавно опубликовано

Director comercial în domeniul instalațiilor frigorifice

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania FRIGOSISTEM SRL este în cautarea unei persoane responsabile, capabilă să organizeze activitatea departamentului comercial în cadrul organizației.

Responsabilități:

  • coordonarea activităților echipelor de montaj și activitatea logistică;
  • urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine pentru asigurarea aplicării corecte a procedurilor operaționale de vânzări, achiziții și livrări;
  • realizarea ofertelor și semnarea contractelor cu clienții și furnizorii;
  • căutarea și cercetarea noilor furnizori pe piață;
  • contactarea de noi clienți pentru realizarea de oferte comerciale;
  • întocmirea necesarului de materiale aferent fiecărui contract și lansarea comenzii către furnizori;
  • evaluarea pieței de desfacere pentru produsele organizației;
  • organizarea echipelor în vederea executării și finalizării lucrărilor conform contractelor încheiate;
  • monitorizarea satisfacției clienților.

Cerințe:

  • cunoștințe aferente instalațiilor termice sau altă specialitate tehnică;
  • cunoștințe tehnice în domeniul frigului comercial și industrial;

Competențe:

  • putere de decizie și asumarea responsabilităților;
  • abilități excelente de comunicare și negociere;
  • cunoașterea limbii române și a limbii rusă;
  • capacitate de analiză și sinteză;
  • excelente abilități de utilizare a computerului ( Word, Excel, AutoCad ).
Отправить резюме

О компании

Construcții inginerești, instalații frigorifice industriale

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?