Опубликовано вчера

Tiparitor Offset

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Tiparitor Offset:

Condiții de muncă:

  • Pachet social complet;
  • Salariu competitiv;
  • Regimul de lucru: de la 8:00 – 18:00, 18:00 - 02:00
  • Salariul de la 14.000 lei, in dependenta de volumul produs

Responsabilități:

  • Imprimarea produselor poligrafice la maşinile de tipar offset.
  • Cunoașterea maşinii de tipar offset, procesele de tipar;
  • Experienţă în domeniu;
  • Executarea întreţinerii zilnic/săptămânal a utilajului;
  • Primirea şi realizarea comenzilor către tipar.

Telefon: [показать номер]022-311192, [показать номер]069180689, [показать номер]069148961
Persoana de contact: Revenco Roman
E-mail: romanimprim@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str.Florilor 1
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?