Опубликовано вчера

Șofer expeditor

Pizza Corso
5 star star star star star 1 отзыв
Pizza Corso
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență minimă 3 ani
  • Acesta trebuie să aibă permis de conducere valabil, să fie capabil să lucreze într-un mediu rapid și să aibă o bună cunoaștere a orașului Chișinău.

Responsabilitățile candidatului

  • transportarea mărfii (produse alimentare si nealimentare)
  • încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate
  • adunarea din mai multe puncte de materiale plastice și carton și transportarea într-un singur punct.
  • Menținerea curățeniei și a siguranței vehiculului de livrare.
  • Asigurarea unui serviciu de calitate și o bună comunicare cu echipa.

Oferta companiei

  • Pizza Corso oferă un mediu de lucru prietenos, echipament necesar și formare la locul de muncă. Salariul propus pentru această poziție începe de la 12000 MDL.
  • Mașină se serviciu
  • Pentru cei care doresc să crească profesional, oferim posibilități de avansare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Istoria noastră începe din anul 2012, cînd a fost deschis primul local din Chișinău, după a urmat deschiderea cu succes a încă 3 localuri. Mereu am optat pentru buna calitate a produselor oferite, de aceeia lucrăm la calitate și viteză. Suntem loiali față de angajați și încurajăm lucrul în echipă. Dacă ești ambițios, plin de energie și dornic de o dezvoltare continnuă, atunci te așteptăm la noi în echipă.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
Popusoi Vasile
5 star star star star star
23 Сентября 2022
Un colectiv de aur cu sefi inţelegãtori
0

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?