Недавно опубликовано

Personal la curatenie

Основная информация

Зарплата:
6 000 MDL
Вид занятости:
По вечерам, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerinte:

  • Responsabil și de încredere
  • Aptitudini bune de organizare și planificare
  • Capacitatea de a urma instrucțiuni cu atenție
  • Disponibilitate de a lucra seara
  • Nu este nevoie de experiență, candidații la început de carieră sunt încurajați să aplice

Responsabilități:

  • Mantenerea curățeniei în toate zonele clinicii
  • Îndeplinirea sarcinilor de curățenie așa cum sunt ele atribuite
  • Respectarea tuturor standardelor și reglementărilor de sănătate și siguranță

Oferta noastră:

  • Un salariu de 6000 MDL pe lună
  • Un loc de munca într-un mediu plăcut și prietenos
  • Posibilitatea de a dezvolta abilități noi și de a acumula experiență într-o companie reputată
  • Program de lucru flexibil, adecvat pentru studenți

Depunere candidatură:

Puteți aplica pentru acest rol trimitând CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Медицинский центр «Артис» предоставляет широкий спектр амбулаторно-поликлинических медицинских услуг. Мы на рынке с октября 2021 года. Консультации более 30 специалистов разных медицинских направлений. Ультрасонографическая и функциональная диагностика в кардиологии, неврологии, педиатрии, ЛОР, гинекологии, пульмонологии и других специальностях. Лабораторные анализы.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. N.Testemitanu 23/1
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?