Опубликовано сегодня

SMM, Operator Call Center

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un Social Media Manager (SMM) dedicat și creativ pentru a se alătura echipei noastre de call center!

Cerințe:

  • Experiență în gestionarea conturilor de social media
  • Abilități excelente de comunicare și copywriting
  • Capacitatea de a crea conținut atractiv și relevant
  • Cunoștințe în analiza performanței campaniilor de social media
  • Creativitate și orientare spre rezultate

Responsabilități:

  • Gestionarea și monitorizarea conturilor de social media ale companiei
  • Crearea de campanii și postări pentru promovarea serviciilor noastre
  • Interacțiunea cu publicul și răspunsul la comentarii și întrebări
  • Analiza performanței și raportarea rezultatelor

Oferim:

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Posibilitate de dezvoltare profesională
  • Program de lucru flexibil: full-time sau part-time

Dacă ești pasionat(ă) de social media și dorești să contribui la creșterea imaginii noastre online, te așteptăm să aplici!

Ключевые навыки
smm atentie online

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?