Опубликовано вчера

Medic-stomatolog

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Сороки

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii medicale finalizate.

Condiții de muncă:

  • cabinetul stomatologic este dotat integral cu tehnică modernă, de ultimă generație (instalații stomatologice Sirona Intego, Viziograf MyRay, ortopantomograf 2D CEFLA, endomotor etc.);
  • materialele stomatologice sunt de calitate premium (Asteria, Estelite, Clearfil etc.);
  • echipă tânără și dinamică;
  • posibilitatea acumulării experienței și sprijin în cadrul tuturor etapelor de dezvoltare;
  • participarea în cadrul conferințelor, expozițiilor, master-class-urilor naționale și internaționale;
  • posibilitatea angajării part-time sau full-time.

Responsabilități:

  • efectuarea tratamentelor stomatologice mixte (terapie, protetică).
Отправить резюме

О компании

Cabinetul stomatologic este situat în inima orașului Soroca.

Dispunem de 2 instalații stomatologice Sirona Intego.

Cabinetul radiologic este dotat cu viziograf și ortopantomograf.

Tratamentele stomatologice se efectuează la cea mai înaltă calitate, cu materiale din gama premium.

Spectrul serviciilor prestate: estetică dentară, terapie restauratorie, endodonție, protetică, pedidonțir, chirurgie dento-alveolară, inclusiv implantologie dentară.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сороки, Alhionia, 10
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?