Опубликовано вчера

Manager în vânzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Toldora Trade caută un manager de vânzări experimentat, cunoscător al limbii române și cu experiență în centrele de apeluri!

Lucrăm cu o bază de clienți din România care au achiziționat deja produsele noastre. Dacă știți să comunicați convingător la telefon, să gestionați obiecțiile și să obțineți rezultate, alăturați-vă echipei noastre!

Ce oferim:

  • Lucru de la distanță: Lucrați din orice locație din lume unde aveți acces la internet.
  • Salariu competitiv: Salariu + bonusuri pentru realizări.
  • Program flexibil: Posibilitatea de a planifica timpul de lucru pentru a echilibra viața profesională și personală.
  • Instrumente moderne: Acces la cele mai bune tehnologii și sisteme CRM pentru o muncă eficientă.
  • Dezvoltare profesională: Oportunități reale de avansare în cadrul companiei.

Responsabilități:

  • Vânzări active prin telefon: Lucrul cu baza existentă de clienți și atragerea de noi clienți.
  • Negocieri: Comunicare eficientă cu clienții, identificarea nevoilor acestora și oferirea soluțiilor optime.
  • Îndeplinirea planurilor: Realizarea obiectivelor și țelurilor de vânzări.
  • Raportare: Întocmirea de rapoarte privind rezultatele muncii și analiza eficienței.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări telefonice: Minim 1 an de experiență în vânzări telefonice active.
  • Abilități de comunicare: Capacitatea excelentă de a negocia în limba română și de a gestiona obiecțiile.
  • Autonomie: Abilitatea de a organiza eficient munca într-un format de lucru la distanță.
  • Competențe tehnice: Experiență în utilizarea sistemelor CRM și altor instrumente pentru muncă de la distanță.
  •  Vânzări active prin telefon (1000e salariul mediu)

De ce să ne alegeți?

  • Suport și formare: Beneficiați de suport și acces la resurse pentru dezvoltarea profesională.
  • Echilibru între muncă și viață personală: Program flexibil și posibilitatea de a lucra din orice locație convenabilă pentru dumneavoastră.

Sunteți gata să faceți următorul pas în cariera dumneavoastră? Vrei să-i întreci pe toți ceilalți candidați și să afli primul detaliile despre vacanță? Atunci, scrie-ne pe Telegram la https://t.me/HumanCapitalManage și trimite un mesaj în care să incluzi numele și prenumele, data nașterii și menționează că ești interesat de detalii pentru poziția de operator în limba română.

Sau, trimiteți CV-ul pe adresa hrtoldora.55@gmail.com În subiectul e-mailului, indicați titlul: „Manager cu experiență în vânzări în limba română”

Ключевые навыки
Vinzari active

Преимущества

Удаленная работа

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Аутсорсинговый call-центр.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?