Опубликовано вчера

Designer grafic, manager publicitate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

  • Studii superioare în domeniul designului grafic sau a domeniilor conexe.
  • Experiență de lucru demonstrabilă în designul grafic și managementul publicității.
  • Înțelegerea profundă a programelor de design grafic, cum ar fi Adobe Creative Suite.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită stricte.
  • Excelente abilități de comunicare în limba română și engleză, atât în scris, cât și verbal.

Responsabilitățile candidatului

  • Proiectarea și crearea de materiale grafice pentru diverse proiecte de marketing și comunicare.
  • Crearea, implementarea și gestionarea campaniilor publicitare.
  • Lanșarea și supervizarea eficienței conținutului grafic digital și a campaniilor de promovare online.
  • Dezvoltarea și menținerea unui brand uniform etc.

Oferta companiei

Art Life Design oferă oportunități de dezvoltare profesională într-o echipă tânără și dinamică, un pachet salarial competitiv, care va fi negociat în funcție de experiența și cunoștințele candidatului. De asemenea, oferă un mediu de lucru plăcut și stimulativ, cu posibilitatea de a lucra atât full-time, cât și part-time.

Depunere candidatură

Te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?