Опубликовано вчера

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Анений-Ной

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Vânzarea serviciilor educaționale pentru copii
  • Lucru cu baza de clienți și doar cu leaduri fierbinți
  • Prelucrarea task-urilor din CRM
  • Efectuare și preluare apeluri clienți
  • Rapoarte zilnice

Cerințe:

  • Cunoaștere limba română și rusă
  • Abilități de comunicare
  • Experiență vânzări (ar fi un beneficiu)
  • Cunoașterea de Microsoft Office

Lucrând la noi:

  • Veți face parte din cel mai inovator proiect educațional din Republica Moldova și România
  • Veți interacționa cu oameni interesanți în fiecare zi, timp în care vă veți dezvolta abilitățile de comunicare
  • Veți învăța să gestionați timpul, să vă disciplinați, să stabiliți obiective importante și să obțineți rezultate. Pentru că acesta - este unul dintre cele mai necesare obiceiuri în viață!
  • Veți obține abilități organizatorice. Veți dezvolta simțul responsabilității și abilitățile administrative
  • Veți dezvolta abordarea sistematică. Veți lucra în programe bine puse la punct, care vă vor învăța să vedeți procesele mult mai profund decât o serie de acțiuni
  • Veți obține creșterea personală și în carieră în cadrul academiei

Condiții de lucru:

  • 8 ore pe zi, 2 zile libere flexibile în săptămână
  • Plata: la îndeplinirea planului. Înainte de a începe lucrul, se oferă training plătit.

Cum aplicați:

Tema email-ului "Sales Manager" la anenii-noi@impactacademies.com

О компании

impact Academies&Camps – academia IT pentru copiii de vârsta 5-17 ani, unde îi învățăm distractiv programarea.

Scopul nostru este să ajutăm copiii să devină consumatori inteligenți de tehnologii informaționale, cât și să le creeze. Îi învățăm alfabetizarea digitală, tehnologiile informaționale și soft-skills.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Анений-Ной, str. Chișinăului 10 c
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?