Опубликовано вчера

Operator in Limba Germana, Turca, Engleza, Italiana, Franceza

Основная информация

Зарплата:
от 800 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Căutăm Talente pentru Echipa Noastră de Vânzări!

Despre Noi: Creștem vânzările la nivel mondial prin analiza detaliată a audienței și strategii bine definite de vânzări și marketing. Dacă ești pasionat de vânzări și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici!

Ce Oferim:

  • Salariu de bază de la 800$ + bonusuri atractive (din prima luna poti ajunge la salariu de 1000$-1200$)
  • Oferim training gratuit!
  • Oportunități de creștere în carieră
  • Teambuilding-uri și evenimente
  • Sărbătorirea aniversărilor și zilelor de naștere
  • Birou modern în centrul Chișinăului

Responsabilitățile Tale:

  • Menținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura comenzi și vânzări ulterioare
  • Susținerea prezentărilor de vânzări pentru o gamă variată de clienți potențiali
  • Oferirea de suport post-vânzare pentru a asigura satisfacția clienților

Ce Căutăm:

  • Simț de afaceri puternic și capacitatea de a atinge obiectivele de vânzări
  • Fluență în un din limbi straine
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Cunoștințe de bază în utilizarea programelor software pe calculator
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie

Te regăsești în această descriere? Trimite-ne CV-ul tău la careersunitedteam@gmail.com și hai să discutăm cum poți face parte din echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

UnitedTeam is an international company with over 10 years of experience in online marketing and sales, fintech solutions, and exceptional customer support. With a strong presence worldwide and a branch in Chisinau, we are committed to delivering innovative solutions for our clients and their businesses.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?