Опубликовано сегодня

Manager Vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere

Compania Crismobil se remarcă printr-o echipă dinamică și dedicată, care se concentrează pe livrarea unor produse de înaltă calitate. Cu o vastă experiență de peste 20 de ani, compania este recunoscută pentru utilizarea materialelor de cea mai bună valoare și respectarea strictă a standardelor europene, deservind cu profesionalism întreaga țară.

Suntem în căutarea unui Manager Vânzări în domeniul producerii mobilei (uși și fațade)!

Competențe și calități necesare:

  • Ești motivat să înveți și să te dezvolți constant;
  • Dispui de abilități excelente de comunicare (atât față-n-față, cât și la telefon);
  • Dai dovadă de o bună colaborare în echipă;
  • Vorbești fluent în limba română și limba rusă;
  • Îți place să consulți clienții cu entuziasm și să-i ajuți să aleagă produsul potrivit;
  • Îți face plăcere să vinzi și să atingi performanțe financiare remarcabile.

Atribuțiile funcției:

  • Vei asigura contactarea proactivă a clienților;
  • Vei oferi consiliere clienților pe parcursul procesului de vânzare, prezentând detaliat catalogul de produse;
  • Vei gestiona eficient colectarea și furnizarea informațiilor relevante despre produsele solicitate de clienți;
  • Vei elabora documentele necesare pentru a realiza procesul de vânzare;
  • Vei coordona întregul proces de livrare a produsului către client, asigurând o experiență de achiziție pozitivă;
  • Experiența în vânzări și negociere nu este obligatorie, dar este important să ai o dorința de a lucra și a învăța ceva nou.

Oferta include:

  • O echipă unită și prietenoasă care te va sprijini pe tot parcursul integrării tale;
  • Creștere accelerată în cariera ta profesională;
  • Recompensă financiară motivantă;
  • Vânzarea unor produse de înaltă calitate;
  • Stabilitatea în cadrul unei companii activă pe piață din 2003.

Condiții de muncă:

  • Programul de muncă: Luni-Vineri între orele 9:00-18:00;
  • Locația oficiului: Chișinău, str. Otovaska 19.

Dacă te regăsești în profilul dorit - așteptăm CV-ul tău la adresa de email: job.crismobil@rocman.org

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?