Опубликовано вчера

Operator PC / Asistent manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Poziție vacantă: Operator PC / Asistent manager

Compania: Lider în importul și vânzarea produselor DIY

Locație: Biroul din Otopeni

Descrierea companiei:
Suntem o companie în plină expansiune, lider pe piața importului și vânzării produselor DIY. Produsele noastre ajută clienții să-și aducă ideile la viață, făcând renovarea și construcția accesibile și convenabile.

Responsabilități:

  • Executarea sarcinilor atribuite de manager.
  • Procesarea și analiza documentației.
  • Gestionarea corespondenței de afaceri în limbile română și engleză.
  • Pregătirea rapoartelor și prezentărilor.
  • Rezolvarea operativă a sarcinilor apărute.
  • Participarea la organizarea și coordonarea proceselor interne ale companiei.

Cerințe:

  • Cunoștințe solide de operare PC și programe de birou (MS Office, Google Workspace, etc.).
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel suficient pentru muncă și comunicare (Intermediate sau superior).
  • Abilități excelente de comunicare.
  • Responsabilitate, execuție precisă și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu cu sarcini multiple.
  • Dorința de a crește și de a se dezvolta în cadrul companiei.
  • Cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Angajare oficială conform legislației muncii din România.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • O echipă prietenoasă și profesionistă.

Dacă ești gata să devii parte a echipei noastre și să contribui la dezvoltarea companiei, te rugăm să trimiți CV-ul tău, indicând nivelul de cunoaștere al limbii engleze, la adresa: hr@elefant-tools.ro

О компании

Suntem o companie specializata in distributia si importul de produse DIY, cu sediul in Bucuresti, Otopeni

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Otopeni, str. Avram Iancu 38
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?