Опубликовано сегодня

Maseur/euză pentru salonul TerraLux Spa, Chisinau

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat

Căutăm o persoană motivată, entuziastă, cu un dor de cunoaștere și dezvoltare în acest domeniu. Experiența nu este necesară, însă un plus ar fi absolventii școlii de masaj sau cursuri similare. Esențială este dorința de a învăța și de a oferi cele mai bune servicii clienților noștri. Candidații trebuie să fie capabili să lucreze într-un mediu echipă și să aibă abilități bune de comunicare.

Responsabilități:

  • Realizarea serviciilor de masaj conform standardelor TerraLux Spa.
  • Menținerea unei atmosfere calme și relaxante.
  • Consilierea clienților în alegerea tipului de masaj potrivit.
  • Se asigură că spațiul de lucru este curat și organizat.

Oferta companiei:

Oferim un pachet salarial începând de la 15,000 MDL, un mediu de lucru plăcut, curat și modern, echipă de profesioniști din care să poți învăța, precum și posibilitatea de dezvoltare profesională și personală. În plus, la TerraLux Spa ne mândrim cu un mediu de lucru prietenos și cea mai nouă tehnologie în domeniu, pentru a vă ajuta să vă faceți treaba cât mai eficient.                                                                                                                 Oferim cazare temporară pentru angajații SPA-ului nostru pe o perioadă de la 2 săptămâni până la o lună.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă te-ai recunoscut în descrierea de mai sus și te alături echipei noastre, așteptăm CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?