Опубликовано вчера

Operator logist

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență anterioară în calitate de operator logistic
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului
  • Capacitate de a lucra în echipă și de a comunica eficient
  • Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor
  • Abilități de multitasking și rezistență la situații de stres

Responsabilități:

  • Gestionarea fluxului de bunuri și documente
  • Coordonarea activităților de încărcare și descărcare
  • Asigurarea respectării procedurilor de siguranță și calitate
  • Colaborarea cu echipa pentru optimizarea proceselor logistice

Dacă ești interesat(ă) să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la adresa de email: abdulfaruzan6@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?