Недавно опубликовано

Senior Android Developer, Chisinau

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Clientul nostru e una dintre cele mai mari și dinamice bănci din Moldova, situată în Chișinău. Rolul se concentrează pe dezvoltarea aplicației mobile a băncii pe platforma Android.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea aplicației mobile pe platforma Android.
  • Crearea abordărilor arhitecturale pentru aplicație.
  • Identificarea și remedierea erorilor în dezvoltările curente.
  • Oferirea de suport și dezvoltarea proiectului, adăugând noi funcționalități.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în dezvoltarea aplicațiilor Android.
  • Experiență în crearea de aplicații.
  • Cunoștințe solide despre Android SDK.
  • Experiență cu limbajele de programare: Java, Kotlin.
  • Experiență în lucrul cu REST API, HTTP, JSON, APNs.
  • Înțelegerea principiilor de bază ale bazelor de date, algoritmilor, principiilor SOLID.
  • Experiență cu Git și cunoașterea fluxului Git.
  • Experiența de lucru cu metodologia Agile constituie un avantaj.
  • Experiența în sectorul bancar sau implicarea în proiecte legate de sectorul bancar este de preferat.

Oferta companiei:

  • Lucru într-una dintre cele mai mari și dinamice bănci.
  • Salariu atractiv, stabilit individual în funcție de experiența candidatului.
  • Program de lucru flexibil: 8.30 (9.00) - 17.30 (18.00) (5/2).
  • Posibilitatea de a lucra în format hibrid.
  • Bonusuri de performanță.
  • Bonusuri de sărbători.
  • Condiții speciale pentru produsele bancare.
  • Buget pentru formare.
  • Participare la diverse cluburi de interes și activități de team-building.

Dacă considerați că aveți abilitățile și experiența necesare pentru a îndeplini acest rol, vă rugăm să trimiteți o copie a CV-ului dvs. la adresa de e-mail: office@peoplepartner.md, menționând "pentru poziția de Senior Android Developer".

Informații suplimentare pot fi obținute la telefon: (+373) [показать номер]78748406 Viber|WhatsApp.

О компании

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului cu sediul în mun.Chișinău, Republica Moldova. Suntem o echipă tânără, dinamică care pune la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi. Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection agency,  based in Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?