Опубликовано вчера

Profesor programare pentru copii

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Анений-Ной

Описание вакансии

impact Academies&Camps a fost înființată în mai 2017. Acum funcționăm în 17 țări: Moldova, România, Rusia, Anglia, Elveția, Spania, Belgia, Azerbaidjan, Germania, Polonia, Irlanda, Uzbekistan, Canada, Cipru, Danemarca, Cehia, Muntenegru și avem elevi online din întreaga lume.

impact A&C în cifre: 62 de filiale, peste 200 angajați, 83 de cursuri de autor, 67 tematici pentru tabere IT și peste 20 000 de studenți mulțumiți.

Cerințe pentru un candidat:

Stăpânirea unuia sau mai multor instrumente:

  • programare jocuri: Scratch, ScratchJR, Blockly, Unreal Engine, Unity + C#, Java, Python, LUA, Construct 3, GDevelop
  • dezvoltare aplicațiilor mobile: App Inventor, Android studio, Thunkable
  • limbaje de programare: C/C++, Java, C#, Python, PHP, JavaScript
  • robotică: Arduino, Makey Makey, Lego, etc
  • dezvoltare web: HTML, CSS, JavaScript, Tilda, Wordpress
  • bloguri video: Editare CapCut, Reguli de filmare cu telefonul pentru TikTok, Shorts, Reels
  • cunoștințe de animație: Spline, Blender 3D, Adobe Animate
  • editori grafici: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Canva, Figma, Inkscape

Candidatul nostru ideal:

  • o persoana energică și activă, capabilă să se organizeze și să motiveze,interesată de educația copiilor
  • știe să vorbească în fața unui public, nu se pierde în comunicarea cu copiii
  • cunoaște și iubește jocurile de calculator
  • capabil să lucreze în echipă
  • urmărește tendințele din IT și GameDev
  • are posibilitatea de a lucra part-time

Ce oferim:

  • spațiu educațional confortabil sau lucru online
  • salariul depinde de volumul de muncă și de numărul de clase ținute timp de o lună
  • program flexibil
  • lucrați într-o echipă de oameni tineri și ambițioși care își iubesc meseria

      Pentru detalii: tel - [показать номер]069477752            email: anenii-noi@impactacademies.com

О компании

impact Academies&Camps – academia IT pentru copiii de vârsta 5-17 ani, unde îi învățăm distractiv programarea.

Scopul nostru este să ajutăm copiii să devină consumatori inteligenți de tehnologii informaționale, cât și să le creeze. Îi învățăm alfabetizarea digitală, tehnologiile informaționale și soft-skills.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Анений-Ной, str. Chișinăului 10 c
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?