Опубликовано вчера

Asistent / Asistentă a medicului stomatolog

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Pregătirea cabinetului (suprafețe de lucru/instrumente/utilaje)
  • Asistarea medicului în timpul intervenției/ tratamentului
  • Completarea registrelor
  • Utilizarea și întreținerea aparaturii/ instrumentarului din dotare

Cerințe:

  • Absolvent/ă a studiilor de specialitate (Colegiul de Medicina)
  • Studii medicale de specialitate finisate sau în ultimul an cu condiția sa se poată respecta programul de lucru stabilit
  • Flexibilitate și dorință de a învăţa lucruri noi
  • Experiența de lucru constituie un avantaj.

Oferim un mediu de lucru plăcut, cu echipamente moderne și o echipă profesionistă. Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre, trimite CV-ul la adresa mail: mrdentclinique@gmail.com sau contactează-ne la +373 (68) 666866.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

Отправить резюме

О компании

Clinica Mr. Dent a fost fondată în anul 2013, cu scopul de a oferi servicii de înaltă calitate și din pasiunea de a reda pacinților un zâmbet cât mai frumos, sănătos și fără durere.În clinica noastră predomină o atmosferă caldă și familială.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Mihai Eminescu 78
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?