Опубликовано вчера

Sales Analyst

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

TE RECUNOȘTI ÎN DESCRIEREA DE MAI JOS?

  • Prefer calculele și sistematizarea informației;
  • Lucrez bine în echipă;
  • Caut să-mi dezvolt continuu abilitățile pentru a rămâne la curent cu tendințele din domniul analitic;
  • Mă interesează rezultatele și acuratețea datelor livrate;
  • În tot ceea ce fac, mă ghidez după sistematizare și rezultat;
  • Am studii superioare finalizate în domeniul mathematic/fizic/economic/informatic;
  • Am experiență într-un job similar(constituie un avantaj);
  • Am operat cu Excel, Power Point (Power BI constituie un avantaj);
  • Am cunoștințe medii de limba engleză.

RESPONSABILITĂȚILE-CHEIE

  • Vei realiza și edita rapoartele de vânzare şi distribuţie pentru monitorizarea etapelor de atingere a  obiectivelor de vânzări pe regiune, arie, echipă, agent vînzări;Vei atinge targetele de vânzări prin implementarea tehnicilor noastre de top pentru vânzare şi activare;
  • Vei utilizeze infrastuctura pentru a monitoriza evoluţia vânzării şi să furnizeze cu acurateţe date echipei de vânzări pentru realizarea indicatorilor lunari;
  • Vei împărtăşi exemple de bune practici cu colegii tăi pentru a vă ajuta reciproc să vă devoltaţi competenţele;
  • Vei colabora cu reprezentanții altor departamente în vederea livrării/obținerii datelor ce vor fi utilizate în analize;
  •  Vei întreține baza de date cu clienţii.

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa md.job@cchellenic.com cu mențiunea Analist Vânzări.

Ключевые навыки
Time Management Excel Analiza datelor

Преимущества

Мобильный телефон

Tранспортные расходы

Талоны на питание

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Частное медицинское страхование

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Coca-Cola HBC este unul dintre cei mai mari îmbuteliatori ai companiei Coca-Cola, având vânzări de peste 2,2 miliarde de unități. Compania activează într-o zonă geografică extinsă, are operațiuni în 29 de țări, deservind peste 740 milioane de oameni. Coca-Cola HBC oferă o gamă largă de băuturi răcoritoare, printre care băuturi carbogazoase, sucuri, apă, energizante, ceaiuri și cafea. Coca-Cola HBC promovează o dezvoltare durabilă, generând valoare pentru afacerea sa și pentru comunitățile în care este prezentă. În acest sens, compania oferă băuturi răcoritoare care satisfac nevoile diverse ale consumatorilor, încurajând în același timp un mediu de lucru deschis și desfășurându-și activitatea într-un mod responsabil, astfel încât să protejeze mediul înconjurător și să contribuie la dezvoltarea socio-economică a comunităților locale.

În Republica Moldova, Sistemul este format din Coca-Cola Ucraina (filiala a The Coca-Cola Company, proprietarul mărcilor înregistrate) și partenerul sau Coca-Cola Hellenic, denumit Coca-Cola HBC Ucraina, Armenia și Moldova, care îmbuteliază și distribuie produsele Coca-Cola sub licența The Coca-Cola Company în Republica Moldova. Coca-Cola HBC Moldova a fost desemnată cea mai sustenabilă și prietenoasă familiei companie în Moldova, pentru al treilea an consecutiv (2021,2022, 2023), conform Camerei de Comerț si Industrie din Moldova. Iar din ultimul studiu conform aspectului angajărilor, suntem clasificați pe primul loc în Topul celor mai buni angajatori din Moldova conform "Employer Brand Perception Survey 2023" realizat de AXA Management Consulting.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Industriala 42
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?