Опубликовано вчера

Maestru în construcție

Основная информация

Зарплата:
25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Locație: Botanica, str. Grenoble 128/8
Program: Luni-Vineri, 8:00-18:00; Sâmbătă ocazional
Salariu: 20 000 NET + % din proiect

Căutăm un Maestru dedicat și responsabil, capabil să conducă echipe de muncitori și să asigure succesul proiectelor noastre de construcții.

Responsabilități:

  • Ținerea evidenței lucrărilor executate și elaborarea documentației tehnice necesare.
  • Organizarea șantierelor de construcții și conducerea echipelor de muncitori.
  • Asigurarea respectării termenelor și a calității lucrărilor de construcții.
  • Colaborarea strânsă cu Dirigintele de Șantier pentru a atinge obiectivele proiectului.

Cerințe:

  • Studii: Profil tehnic.
  • Certificări: Permis de conducere categoriile B și C.
  • Experiență: Conducere de echipă în domeniul construcțiilor.
  • Abilități: Organizare, prioritizare, planificare, delegare, și capacitate de a lua decizii.
  • Trăsături: Responsabilitate, proactivitate, inițiativă, trăsături de lider.
  • Limbi străine: Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel conversațional.

Beneficii:

  • Cazare: Asigurată de companie.
  • Cheltuieli de transport: Acoperite.
  • Diurnă: 100 lei pe zi.

Număr de contact: [показать номер]079848038 sau trimiteți CV la abdulfaruzan6@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Grenoble 128/8
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?