Опубликовано сегодня

Web Developer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Key Requirements:

  • Experience: at least 1 year in web development
  • Skills: advanced level of HTML, CSS, JavaScript
  • Knowledge: understanding of clean code principles and design patterns
  • Teamwork: ability to work both independently and in a team
  • Flexibility: willingness to learn new technologies and solutions

Responsibilities:

  • Development and maintenance of interfaces
  • Writing high-quality code and tests
  • Participating in solving non-standard tasks
  • Implementing best development practices

We offer:

  • Work-life balance
  • Resources for training and development
  • Competitive salary
  • Comfortable office with a relaxation area and free coffee
  • Option for hybrid work and flexible schedule

Additional information by phone: +[показать номер]373 69499439

Send your CV to: info@xairo.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Телецентр, str. Testemițanu 29/5
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?