Опубликовано вчера

Redactor-traducător

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii: superioare,
  • Experienţă de muncă minim 1 an,
  • Expunerea frumoasă în formă scrisă a textului,
  • Competență lingvistică,
  • Limba română (de dorit să fie limbă maternă),
  • Limba engleză și limba rusă – va fi un avantaj.

Obligaţiunile de serviciu ale Redactorului-traducător:

  • Traducerea și redactarea materialelor aferente expozițiilor: cataloage, programe expoziționale, scrisori informaționale, etc.
  • Traducerea și redactarea altor materiale de circulație internă și externă, la necesitățile entității.

Program de lucru: ziua de muncă 8 ore,

Aptitudini/comportamente: punctualitate, acurateţe, creativitate, entuziasm și idei inovatoare, responsabilitate, tendinţă spre dezvoltare profesională continuă.

Condiţii de muncă:
Companie stabilă cu un colectiv unit, pachet social, salariu atractiv,

Candidaţii pot trimite CV-ul pe adresa:
Cadre@moldexpo.md">Cadre@moldexpo.md

Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Ghioceilor 1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?