Недавно опубликовано

Îngrijitor de încăperi

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Experienţă de muncă minim 1
  • Obligaţiunile îngrijitorului de încăperi:
  • Asigură întreținerea și curățenia în încăperile de serviciu și pavilioanele expoziționale ale Centrului.
  • Program de lucru: ziua de muncă de 8 ore,
  • Aptitudini: punctualitate, acurateţe, responsabilitate.

Condiţii de muncă:

  • Companie stabilă cu un colectiv unit ,
  • salariu atractiv,
  • bonusuri salariale,
  • pachet social.

Candidaţii pot trimite CV-ul pe adresa: Cadre@moldexpo.md">Cadre@moldexpo.md.

Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu.

Notă: Prin expedierea CV-ului, Vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor cu character personal în cadrul procesului de recrutare.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Ghioceilor 1
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?