Опубликовано вчера

Designer de interior pentru echipa Evotek

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul designului de interior, de preferat într-un mediu profesional.
  • Cunoștințe de software de design interior, cum ar fi: AutoCAD/Photoshop
  • Abilități  de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Diploma în design de interior sau o disciplină relevantă este preferabilă, dar nu obligatorie.

Condiții de muncă:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
  • Dezvoltare profesională continuă și acces la resursele necesare pentru a vă îmbunătăți abilitățile.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Responsabilități:

  • Colaborarea cu clienții pentru a înțelege nevoile și preferințele lor în materie de design interior.
  • Dezvoltarea de concepte și soluții de design care să răspundă cerințelor și bugetelor clienților.
  • Crearea de planuri de design, schițe pentru a ilustra conceptele propuse.
  • Selecționarea de echipament potrivit pentru proiecte.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Рабочая форма

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?