Опубликовано вчера

Menajer/ă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Motivație și dorniță de învățare
  • Responsabilitate, seriozitate și punctualitate
  • Bună condiție fizică
  • Aptitudini de organizare

Responsabilitățile candidatului:

  • Menținerea curățeniei în spațiile desemnate
  • Îndeplinirea sarcinilor specifice de curățenie delegate
  • Organizarea spațiilor din responsabilitatea sa
  • Respectarea regulilor de siguranță și igienă

Oferta companiei

La Ambianța, vă oferim un program de lucru full-time, o remunerație salarială negociabilă, un mediu de lucru profesionist și prietenos, precum și oportunități de avansare în cadrul companiei.

Telefon: [показать номер]022-855330
E-mail: info@ambianta.md">info@ambianta.md

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?