Опубликовано вчера

Decoratoare / decorator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare, este salutabilă Facultatea de Arte Plastice și Design;
  • Cunoașterea profesională a programelor grafice;
  • Creativ, responsabil;
  • Lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Crearea și menținerea vitrinelor după standardele companiei;
  • Actualizarea catalogului comercial;
  • Amenajarea vitrinelor (Revelion, 14 Februarie);
  • Realizarea planului de amplasare a mobilierului în magazinele companiei;
  • Procurarea și amenajarea spațiilor comerciale cu decorul necesar;
  • Posibilitatea de a pleca în deplasări (compania oferă).

Beneficii:

Telefon: [показать номер]069132940, [показать номер]022-855330
E-mail: [показать e-mail]info@ambianta.md">info@ambianta.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?