Опубликовано вчера

Șofer-expeditor cu automobil propriu

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe pentru un candidat:

  • Deținerea permisului de conducere categoria B și experiență de conducere de minim 2 ani.
  • Cunoașterea limbilor ruse și de stat.
  • Se preferă experiență în gestionarea documentelor.
  • Disponibilitatea unui smartphone (Android sau iOS).

Responsabilitati principale:

  • Livrarea mărfurilor conform listei de rute;
  • Verificarea stării tehnice și primirea mașinii înainte de plecare;
  • Asigurarea securității mărfurilor în timpul transportului;
  • Încărcarea/descărcarea și plasarea mărfurilor în spatele unui vehicul.

Condiții de lucru:

  • Salariu 12.000 lei; Pentru șoferii cu mașina proprie +2500 lei;
  • Bonusuri salariale lunare în funcție de indicatorii de performanta;
  • Prânzuri zilnice în sală de mese (primul fel este gratuit);
  • Angajare oficială + socială. pachet (vacanță, concediu medical).

Program de lucru: luni-vineri de la 08:30 la 18:00, 2 sîmbete lucrătoare de la 08:30 la 15:00
Trimite CV-ul cu fotografie la adresa de email: hr@avalon.md
Pentru mai multe informații puteți contacta la telefon: [показать номер]060376633 - Oxana

Отправить резюме

О компании

Autoservice Avalon Club vă oferă serviciile de diagnostică, reparaţie, spălare  automobilelor Toyota, Lexus și a altor mărci de auto. Cea mai amănunțită și precisă curățare chimică a interiorului. Știm ce le lipsesc altora. Calitatea garantată. La fel vindem piese și accesuari auto. Compania este înregestrată pe piata Moldovei din 2012.

Наша компания — это команда профессионалов с более чем двадцатилетним опытом работы на рынке автозапчастей в Молдове. Мы являемся частью сети Avalon Club, которая специализируется на предоставлении широкого спектра услуг автосервиса и оптовой продаже автозапчастей.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Transnistria, 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?