Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerinte de baza:

  • Studii de specialitate (economice, financiare);
  • Experiența anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;
  • Atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;
  • Cunoștințe de operare PC (buna cunoaștere a pachetului MS Office și programului 1 C ).

Responsabilitati:

  • Perfectarea și preluarea documentelor primare;
  • Verificarea decontărilor cu contragenții;
  • Întocmirea foilor de parcurs;
  • Alte sarcini specifice funcției, legate nemijlocit cu activitatea contabilității.

OFERIM:

Persoanele cointeresate pot expedia CV la adresa de e-mail: contabilitate.neolacta@gmail.com sau sa sune la nr. [показать номер]067169591

О компании

Suntem o Companie care are activitatea de bază creșterea bovinelor de lapte.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, s. Horești, Ferma de lapte, M3 - KM 25
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?