Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
7 920 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Instituția Medico-Sanitară Publică Spitalul Clinic Municipal nr.4 caută un asistent medical care să lucreze în ture în Chișinău și să aducă o contribuție semnificativă în echipa noastră medicală.

Cerințele față de candidat:

  • Calificare profesională ca asistent medical.
  • Experiență de 2-5 ani în domeniul medical.
  • Aptitudini excelente de comunicare și de lucru în echipă.
  • Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini și de a lua decizii rapid sub presiune.
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi.

Responsabilitățile candidatului:

  • Asigurarea asistenței medicale de calitate pentru toți pacienții.
  • Monitorizarea constantă a stării de sănătate a pacienților și comunicarea oricăror schimbări ale echipei medicale.
  • Întocmirea și menținerea la zi a tuturor documentelor medicale ale pacienților.
  • Pune în aplicare și respectă protocoalele de securitate și igienă în toate aspectele muncii sale.

Oferta companiei:

Viitorul asistent medical va avea un salariu de 7920 MDL. În plus, oferim oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru dinamic și de susținere, cu o echipă dedicată îmbunătățirii sănătății comunității noastre.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?