Основная информация

Зарплата:
от 6 370 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență în domeniu de cel puțin 2-5 ani;
  • Cunoștințe bune despre diferite tipuri de meniuri și standardul de igienă;
  • Cunoaștere a practicilor de siguranță alimentară și igienă;
  • Abilitatea de a lucra în ture;
  • Rezistență fizică și capacitatea de a face față unui mediu de lucru rapid și aglomerat.

Responsabilitățile candidatului

  • Prepararea și gătirea mâncărurilor conform meniului;
  • Menținerea curățeniei și organizării în bucătărie;
  • Respectarea tuturor procedurilor și a standardelor de siguranță și igienă;
  • Contribuirea la o experiență plăcută pentru toți pacienții prin garantarea calității mâncării
Oferta companiei

Spitalul Clinic Municipal nr.4 oferă un mediu de lucru profesionist și de învățare. Oferim un salariu de la 6370 MDL. Oferim de asemenea oportunități de dezvoltare și avansare profesională.

Depunerea candidaturii

Interesați de această oportunitate? Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Columna 150
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?