Опубликовано вчера

Agent/ă vânzări

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Beneficii Oferite:

  • Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
  • Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Alimentație din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie

Cerinţe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul medical sau farmaceutic
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă. Engleza prezintă un avantaj
  • Cunoștințe solide despre dispozitivele medicale și medicamentele comercializate
  • Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă
  • Orientare către rezultate și atingerea obiectivelor de vânzări
  • Politețea și amabilitatea, atitudinea pozitivă – trebuie să vă reprezinte

Responsabilităţi:

  • Promovarea și vânzarea dispozitivelor medicale și consumabile medicale
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții potențiali
  • Monitorizarea pieței și identificarea noilor oportunități de vânzare
  • Oferirea de suport tehnic și consultativ în alegerea și utilizarea produselor oferite
  • Participarea activă la evenimente, conferințe și traininguri relevante

Compania oferă:

  • Condiţii bune de muncă, pachetul social asigurat
  • Perspective de dezvoltare profesională
  • Colectiv tânăr şi prietenos

О компании

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?