Опубликовано вчера

Tehnician

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Omega angajează un Tehnician. Poziția este potrivita pentru candidații dornici să își dezvolte abilitățile într-un mediu dinamic și axat pe inovație. Nu este necesară experiența de lucru anterioară, oferta este ideală pentru cei aflați la început de carieră.

Cerințele față de candidat:
  • Absolvent de studii medii sau superioare;
  • Cunoștințe solide de operare PC;
  • Atenție la detalii;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Spirit de inițiativă și capacitatea de a rezolva probleme;
Responsabilitățile candidatului:
  • Monitorizarea și intervenția în cazul defecțiunilor tehnice;
  • Suport tehnic pentru echipa de lucru;
  • Menține echipamentele la standardele tehnice și de siguranță;
  • Detectează și remediază eventualele probleme de funcționare a echipamentelor;
Oferta companiei:

Compania Omega oferă un pachet salarial competitiv și negociabil, în funcție de nivelul de cunoștințe și abilități. În plus, compania pune la dispoziție o echipă de profesioniști alături de care poate învăța continuu și se conferă posibilitatea de promovare.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?